Elīna Auzāne

Latvia


Elīna Auzāne

Esmu 30 gadus jauna sieviete. Trīs burvīgu meitiņu mamma  un mīloša vīra sieva.

    Esmu dzīvespriecīga, aktīva un iespēju robežās spontāna sieviete. Izmantošu iespēju uzkāpt Montserrat kalna augstākajā virsotnē St. Jerome , kas ir 1236 metrus virs jūras līmeņa, arī tad, ja nav piemēroti apavi, apģērbs un vidējā meitiņa slingā. Pavasari un vasaru pavadot uz riteņiem dienas vai divu dienu izbraucienos, bet brīžos, kad tas nav iespējams doties pārgājienos ar ratiem. Man patīk būt kustībā un man ir patiess prieks, ka mana ģimene man blakus ir tāda pati. Arī aktīvo dzīvesveidu ,protams, sabalansējot ar nedaudz mieru un klusumu, atpūtu uz dīvāna, jo visam jābūt līdzsvarā.

    Savas skolas gaitas uzsāku Ziemeļvalstu gimnāzijā, tālāk studējusi Rīgas tūrisma un Tirdzniecības skolā tūrismu, bet pēc tam  ieguvusi bakalaura un maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās Turībā.

    Šobrīd nu jau septiņus gadus vadu savu lolojumu prezentreklāmas kompāniju “Suvenīru Paradīze”. Tas ir ne vien mans darbs, bet arī hobijs, kurā bieži  pavadu ne tikai darba laiku, bet arī vakara stundas radot jaunas idejas un bruģējot ceļu uz pašizaugsmi.

    Bet brīvajos vakaros dažkārt, kad darbi padarīti un bērni saldi snauž, pavadu laiku pie šujmašīnas cakojot savām princesēm jaunus tērpus.

    Dari to ko mīli un mīli to, ko dari!