Ita Gražule

Latvia


Sveiki, Mani sauc Ita Gražule, esmu 29 gadus jauna. 

Svarīgākais manā dzīvē ir ģimene- vīra stiprais plecs un meitu mīļās plaukstiņas❤️

Profesionālajā jomā- augstākā izglītība pirmsskolas pedagoģijā, kurā arī aktīvi darbojos jau 10 gadus.

Esmu Instagram bloga -kvalitatīvslaiksarbērniem autore, kur dalos ar dažādām idejām kā izglītojoši un jautri pavadīt laiku kopā ar pirmsskols vecuma bērniem, kur lieliski pavadīt brīvdienas vai kā pat mazākos darbiņus pārvērst lielos piedzīvojumos, palīdzot bērniem apgūt dažādas prasmes un iemaņas. Tas ir veids, kā iedrošināt vai palīdzēt ar idejām citiem vecākiem - ne vienmēr ir nepieciešamas dārgas lietas, lai kopā pavadītu kvalitatīvu laiku ar bērniem. 

Brīvajā laikā labprāt dodos dabā, pavadot laiku kopā ar ģimeni- vai tā būtu pastaiga, velo brauciens, skrituļslidošana, slēpošana, ceļošana, galvenais, lai kopā ar saviem mīļajiem.

Kā viena no nodarbēm, kur smelties spēkus un “pabarot” dvēseli ir gleznošana. Molberts un otas ir sava veida meditācija, kas ļauj izpaust savu radošumu un iekšējo pasauli.

Konkursā pieteicos, lai sevi izaicinātu un izkāptu no komforta zonas. Un tā patiešām notika, jo nu jau gadu esmu konkursā un šajā savādajā laikā esmu gandarīta, ka viss paveiktais ir ar skaistiem stāstiem apvīts, kopīgiem brīžiem pavadīts un no neprātīgām idejām tapis īstenots!