Jeļena Kundiča

Latvia


Jeļena Kundiča

Mani sauc Jeļena un paziņas mani raksturo, kā enerģisko, sievišķīgo, miļošo sievieti ar "zelta" rokām un pozitīvo enerģētiku. 


Pēc izglītības esmu LU vadībzinību bakalaurs. Jau vairāk par 10 gadiem strādāju zoopreču industrijā, šobrīd vienā no pazistāmiem veikaliem Latvijā www.zoo24.lv. 


Mans lielākais lēpnums ir mana ģimene un būrvīgi 2 bērni, kuri padara katru manu dienu atraktīvu un dod enerģiju pilnveidoties un attistīties. Man ir patiess prieks redzēt, kā šie mazie dārgumiņi kļūst katru dienu gudrāki, drosmigāki un prātīgāki, un tu var viņiem dot un iemācīt visu to, ko pats zini. Un protams, lielākais gandarījums ir redzēt savu bērnu sasniegumus, proti, mans dēls (Edgars)  ir Latvijas Republikas 2019. un 2020.gadu čempions boksā un tas ir tikai sākums. Es zinu, viņš var vel vairāk!


Viena no manām aizraušanām ir glēznošana. Pašreiz mani darbi dzīvo daudzās Latvijas mājās un dzīvokļos. Un tas arī ir milzīgs prieks, kā tu vari nest skaistumu pasaulē un priecināt citus pavisām svēšus cilvēkus.


Gribu novēlēt visām sievietēm būt drosmīgām un pieņemt sevi! Nebaidieties mainīties un pieņemt jaunus izaicinājumus! Un galvēnais novēlu mums visiem iztūrību pašreizējā covid laikā un cerēsim uz to, kā drīz varēsim jau mierīgi pulcēties,  strādāt no birojiem, staigāt bez maskām un smaidīt viens otram!


Ar cieņu un mīlestību, 

jūsu Jeļena (Bona) Kundiča.