Lāsma Salmiņa

Latvia


Lāsma Salmiņa

Skaistumkonkurss Misis Latvija manā dzīvē ienāca īstajā brīdī un laikā! Apzinos, ka tas bija laiks, kad es biju tam gatava. Gatava pārmaiņām, gatava izaicinājumiem, gatava iekrāsot savu dzīvi ar jaunām, skaistām krāsām!

Es esmu gan precēta sieviete, gan mamma saviem 3 dēliem. 
Cik gan viegli ir nonākt "vāveres ritenī"! 
Esot pilnas slodzes mammai, pilnas slodzes mājsaimniecei, vēl paspēt pielikt roku darbos gardumu ražošanas uzņēmumā.
Tad pēkšņi sajutu, ka es tieku rauta uz visām pusēm... 
Un kur palieku es? Kur esmu es kā sieviete? 
Kā nepazaudēt pašai sevi?

Vecākajam dēlam uzsākot skolas gaitas, jaunākajam - bērnudārza.
Sajutu, ka "īstais" laiks ir tagad! Tieši tagad man ir aktīvi jārīkojas! Man ir "jāglābj" pašai sevi, lai es varētu uzplaukt un ziedēt kā sieviete, liekot savai dvēselei starot.

Es sāku aktīvi un mērķtiecīgi organizēt ikmēneša kultūras pasākumu apmeklējumus kopā ar vīru. Laiks mums diviem.
Pētot kultūras pasākumu programmu, manu uzmanību piesaistīja skaistumkonkursa "Mrs. Latvija 2019" fināls Vef Kultūras pilī. Uzreiz sajutu un sapratu, ka es vēlos šo pasākumu apmeklēt. Iegādājos vienu biļeti labākajā sēdvietā, vienu biļeti tikai sev pašai. Vīram teicu, ka tas ir sieviešu pasākums un protams, visvairāk es vēlējos vienkārši viena pati izrauties no ikdienas. Saposusies es devos uz šo pasākumu un ar lielu ziņkārību un interesi es izbaudīju to. Vēroju sievietes, apbrīnoju tērpus, sajutos kā žūrija, jo protams arī es iekšēji sāku vērtēt un analizēt. Jau uzreiz pasākuma laikā, savos pierakstos sāku veidot skices un uzmetumus, kā es sevi prezentētu, ko es teiktu, kādus tērpus izvēlētos, stāja, gaita, skatiens - viss kopā.

Mana pamatvērtība. Esi Tu pats! Esi dabisks. Jūties brīvs kā putns un staro ar savu vieglo lidojumu. 
Un viss notika likumsakarīgi! 
Te nu es esmu.