Tatjana Fedkova

Latvia


Tatjana Fedkova

Es esmu ļoti enerģiska, sabiedriska un aizraujoša sieviete, kas visu laiku meklē ko jaunu un interesantu.
Manas aizraušanās pastāvīgi papildinās ar jaunām un jaunām.
Tā kā jaunībā pabeidzu mākslas skolu, tad brīvajā laikā mēdzu gleznot. Uz skrituļslidām varu traukties kilometriem tālu, stundām lasīt grāmatas par psiholoģiju vai arī uzrakstīt rakstu par plastmasas šķirošanu un pārstrādi. Visvairāk man patīk ceļot un spēlēt tenisu. Patreiz spēlēju Latvijas tenisa amatieru līgā. Gadu atpakaļ es sāku  sevi iedomāties modeles lomā un turpinu attīstīties šajā virzienā.
   Man ir pašaj savs neliels bizness – bērnu rotaļlietu un spēļu tirdzniecība.
   Es neskumu, ka karantīnas laikā daudzas no manām aktivitātēm nevarēju realizēt. Tā vietā iestājos maģistratūras programmā un turpinu studēt komunikāciju vadību. Mans nākošais mērķis ir piepildīt bērnības un jaunības sapni. Es gribu izveidot savu modes apģērbu kolekciju un nodemonstrēt to “Riga Fashion Week”.
   Bet pats galvenais ir mana ģimene. Man ir divi burvīgi un mīļi dēļi, kuri ir manas dzīves galvenais virzītājspēks. Ar viņiem nekad nav garlaicīgi, jo pastāvīgi ir jāstrādā un jāattīsta.  Mans galvenais balsts ir mans vīrs, kurš palīdz ar padomu un mīļu vārdu.  Ir taču tik svarīgi būt mīlētai un atbalstītai.